Wpisz szczegóły lotu, określ swoje preferencje i podaj dodatkowe informacje, które ułatwią szukanie ekspertom idealnego lotu. To trzy pierwsze kroki, dzięki którym startup Flightfox znajdzie Tobie odpowiedni lot.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Po wypełnieniu podstawowych danych pozostaje nam określenie nagrody pieniężnej w zamian za znalezienie idealnego lotu oraz zaakceptowanie całego zlecenia. Eksperci z Flightfox zgodnie z Twoimi preferencjami i wymaganiami znajdą lot w dowolne miejsce na świecie, podadzą jego całkowity koszt oraz wskażą, gdzie kupić bilety. Spośród kilku propozycji wybieramy tą jedną, która nas w pełni satysfakcjonuje. Eksperta, który poświęcił czas na szukanie idealnego połączenia nagradzamy kilkudziesięcioma dolarami za wykonaną pracę (w regulaminie określono, że kwota musi przekroczyć 19$).

Ideą startupu jest uniknięcie godzin szukania spełniającego nasze oczekiwania lotu. Flightfox chce chronić od desperacji i marnowaniu czasu, które poświęca amator lotów. Takimi sprawami mogą zająć się specjaliści, którzy znają się na wszystkich zagadnieniach - wiedzą gdzie jest najtaniej i gdzie oferowane są godne warunki lotu. Oczywiście jeśli i my czujemy się na siłach by pomóc komuś w szukaniu połączenia, możemy stać się ekspertem i otrzymywać nagrody pieniężne za wyręczanie innych. Startup otrzymał kilka dni temu 800 tysięcy dolarów dofinansowania i zakwalifikował się do programu Y-Combinator.

źródło: techcrunch.com

Komentarze (0)