Przyszedł czas na pierwszy test startupu na łamach naszego serwisu. Do współpracy zaprosili nas twórcy Pyszne.pl. Serwis ten pozwala w łatwy sposób zamówić jedzenie za pośrednictwem internetu. Nie musimy nigdzie dzwonić, wystarczy że wypełnimy krótki formularz zamówienia, po czym potrawy zostaną dostarczone nam pod drzwi mieszkania.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Ideą projektu jest ułatwienie wyboru dania oraz pomoc w dokonaniu zamówienia. Wchodząc na Pyszne.pl mamy do wyboru setki restauracji i pizzerii. Każda z nich ma utworzony profil, dzięki czemu mamy dostęp do menu, cennika oraz opinii innych użytkowników na temat danego lokalu.

W ramach współpracy będziemy codziennie zamawiać jedzenie za pośrednictwem Pyszne.pl. Sprawdzimy jak działa system zamówień serwisu, ale także czy w jego bazie znajdują się restauracje godne uwagi. Zamówienia będziemy składać na potrawy z różnych lokali, zbadamy czy czas i cena dostawy zgadzają się z deklaracjami na stronie oraz czy jedzenie nie zostało dostarczone zimne. Cały test będzie trwał tydzień. Zdjęcia potraw oraz swoje opinie na temat serwisu Pyszne.pl opublikujemy w jednym zbiorczym wpisie kończącym całe przedsięwzięcie.

Mamy nadzieję, że tygodniowy test nie wpłynie negatywnie na naszą wagę ;)

Komentarze (0)