Marzycie o zawojowaniu świata? Chcecie być “Panem swego losu” i myślicie o założeniu swojego startupu? Jeśli tak to mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Znamy piratów, którzy przeszkolą Was w zakładaniu firmy i nauczą wielu innych ciekawych rzeczy.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Czym jest Poznań Startup Pirates? Jest to tygodniowe szkolenie dla wszystkich tych, którzy mają zamiar w przyszłości założyć działalność gospodarczą bądź już ją prowadzą. Koszt szkolenia, miejsce spotkania oraz inne szczegóły poznacie czytając zaproszenie w naszym kalendarzu.

Jak zapewne wiecie, żeby dostać się na startupowy piraci statek w Poznaniu należy wypełnić pewien formularz. Organizatorzy wśród wszystkich zgłoszeń zapraszają tylko wybrane projekty. Z nami możecie prawie niepostrzeżenie ominąć ten proces i bezpośrednio kupić bilety na stronie http://uczestnicy.pl/event/startup-pirates--poznan#Cost. Co ciekawe wygrywając w naszym konkursie możecie kupić wejściówki 10% taniej. Jakie jest pytanie konkursowe i co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Dlaczego byłbyś najlepszym piratem/Dlaczego Twój zespół byłby najlepszą piracką szajką? - to pytanie konkursowe. Wystarczy, że odpowiecie na nie i swoją wypowiedź przyślecie na adres konkurs@mamstartup.pl w temacie wpisując: Piraci zaatakują Poznań! Wśród Waszych zgłoszeń wybierzemy najciekawsze a ich autora nagrodzimy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 września do godziny 12. Ile zespołów może wygrać? Zależy od tego jak ciekawe odpowiedzi przyślecie. Postarajcie się bo warto!

Komentarze (0)