Ogłaszamy listę osób, które zwyciężyły w konkursie organizowanym przez Wacom. W konkursie do wygrania były trzy urządzenia sign&save do tworzenia cyfrowych podpisów odręcznych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Na początku września ogłosiliśmy konkurs, który zorganizowaliśmy we współpracy z Wacomem. Zasady były proste. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: W jaki sposób urządzenia sign&save do tworzenia cyfrowych podpisów odręcznych usprawniłyby działanie Waszego startupu? i odpowiedź przesłać na naszą skrzynkę e-mailową.

Nagrodą w konkursie były wcześniej wspomniane trzy urządzenia sign&save. Urządzenie służy do tworzenia cyfrowych podpisów odręcznych i dostępne jest w dwóch wersjach: do użytku stacjonarnego oraz mobilnego. Model stacjonarny stosowany jest w punktach obsługi klienta i punktach sprzedaży. Mniejsze urządzenie stosowane jest do użytku mobilnego i jest przeznaczone do osób, które często pracują w podróży czy zdalnie.

Więcej informacji na temat tych urządzeń znajdziecie pod adresem: http://signature.wacom.eu/products/signsave

Wśród zgłoszeń wybraliśmy 3 osoby, które przekonały nas do tego, że urządzenie sign&save usprawni pracę w ich startupie. Zwycięzcami konkursu zostali: Radosław C., Albert A. oraz Dana M..

Zwycięzcom gratulujemy - skontaktujemy się z Wami osobiście. Wszystkim osobom, które przysłały nam swoje zgłoszenia dziękujemy.

Komentarze (0)