BarkBox zadba o to, aby raz w miesiącu dostarczono pod nasze drzwi paczkę z jedzeniem, środkami higienicznymi czy innowacyjnymi gadżetami dla naszych psów. Startup powstał na początku bieżącego roku. Od momentu istnienia zebrał 1,7 miliona dolarów dofinansowania.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


20 tysięcy odbiorców - tylu ludzi, jak podają twórcy, co miesiąc otrzymuje paczkę od BarkBox. W pudełku odbiorca znajdzie specjalne kremy dla psów, przekąski oraz kości w formie spirali. Co miesiąc coś innego. Startup skierowany jest dla ludzi mocno zaangażowanych w rozwój swoich czteronożnych przyjaciół. Co ciekawe dedykowana aplikacja mobilna BarkBox nie jest odzwierciedleniem strony webowej, ale dodatkiem dzięki któremu możemy zamówić pojedyncze przedmioty, sprawdzić co będzie znajdować się w paczce, która przyjdzie w tym miesiącu czy podarować paczkę z BarkBox bliskiej osobie.

Zamawianie subskrypcji zaczynamy od określenia wielkości (i wagi) naszej pociechy. Mamy do wyboru trzy opcje: mały i słodki, w sam raz czy duży i silny. Po wybraniu rozmiaru przechodzimy do określenia długości subskrypcji. Spośród wskazanych możemy wybrać 29$ za jedną paczkę, 22$ za każdą paczkę w przeciągu trzech najbliższych miesięcy oraz 17,5$ za sześć paczek, które będą pojawiać się w naszym domu przez kolejne pół roku. Następnie przechodzimy do podania danych kontaktowych oraz numeru karty kredytowej. Zgodnie z zapowiedziami startup uruchomił współpracę z Grouponem, dzięki czemu możemy jeszcze taniej zamówić subksrypcję BarkBoxa za pomocą kuponów promocyjnych.

Aplikacja jest do pobrania za darmo, ale wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych. Twórcami startupu są: Matt Meeker, współtwórca Meetup.com oraz dawny rezydent funduszu Polaris Ventures. BarkBox współtworzą również Henrik Werdelin, były rezydent Index Ventures oraz Carly Strife, która poprzednio rozwijała startup Uber. W BarkBox zainwestowano w lipcu 1,7 miliona dolarów. W pomoc finansową i merytoryczną zaangażowali się: Mike Hirshland z Resolute.vc, Lerer Ventures, RRE, Polaris Ventures, Bertelsmann oraz 500 Startups.

źródło: businessinsider.com, techcrunch.com

Komentarze (0)