Są inicjatywy na świecie, dzięki którym żyje branża startupowa. Tworzone są po to, aby przybliżyć nowicjuszom ideę startupów. Zazwyczaj na takie wydarzenia zapraszani są doświadczeni ludzie, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą na temat biznesu. Czasem za taką wiedzę trzeba płacić, ale nie zawsze.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Darmową wiedzę od światowej klasy startupowców zapewnia OpenReaktor, czyli inicjatywa pomysłodawców i twórców biura co-workingowego Borysa Musielaka i Pawła Czerskiego oraz Ani Walkowskiej. Zapewne kojarzycie to wydarzenie odbywające się w Warszawie, bo zawsze Was na nie zapraszamy. Aby przybliżyć Wam dotychczasową działalność OpenReaktora prezentujemy ten oto film:

Borys, Paweł i Ania utworzyli nową inicjatywę o nazwie Reaktor Open Office Hours. O co w tym wszystkim chodzi? Otóż od jutra, w każdy piątek w godzinach od 13-15 w siedzibie Reaktora, czyli na ul. Bohomolca 15 w Warszawie, doświadczeni startupowcy będą doradzać osobom, które pojawią się na tym wydarzeniu. Jeśli pracujecie w korporacji i zastanawiacie się nad stworzeniem startupu - to wydarzenie jest dla Ciebie. Jeśli realizujecie już jakiś pomysł i szukacie konsultacji - to wydarzenie jest dla Ciebie. Grono doradców jest naprawdę spore i godne zaufania. Lista osób, które za darmo doradzą i pomogą rozwinąć Twój startup znajduje się pod tym adresem:

http://reaktorwarsaw.com/people

Jeśli przekonaliśmy Was do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, to zapowiedzcie swoją wizytę rejestrując się za pomocą tego formularza: http://ohours.org/officehours/22699

Komentarze (0)