Startup roku, najlepszy współtwórca, najlepsza aplikacja webowa, najlepsza aplikacja mobilna, najlepszy design, najlepszy startup branży e-commerce oraz najlepszy inwestor, bądź fundusz inwestycyjny. To kategorie, w których możecie głosować na polskie projekty. Jak to zrobić i dlaczego warto?

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

fot. thenextweb.com

Od kilku dni mamy szansę głosować na nasze ulubione startupy z Polski w konkursie TNW Startup Awards. Po co? Aby nagrodzić ich twórców za swoją pracę i wkład w promowanie danej idei. Jeśli uważamy, że ludzie tworzący dany startup robią naprawdę świetne rzeczy, to mamy okazję ich za to wynagrodzić. TNW Startup Awards, to ogólnoświatowy konkurs, w którym wyłania się najlepsze startupy danego kontynentu. Od 13 stycznia do 4 lutego trwa zbieranie głosów na startupy z Europy. My polecamy głosować na te stworzone w Polsce. Jak to zrobić?

Wystarczy wejść na tę stronę i w odpowiednich kategoriach podać link do strony www, bądź do Twittera danego startupu, czy osoby. To wszystko. Jeśli nie znamy odpowiednich startupów do wszystkich kategorii, to możemy zostawić pola puste. W pierwszej rundzie, która właśnie trwa nominujemy ciekawe startupy w poszczególnych kategoriach. W drugiej jury TNW wyłoni 5 najlepszych przedstawicieli każdej z kategorii. Następnie przechodzimy do głównego głosowania, dzięki czemu czytelnicy wybiorą najlepszy polski startup konkursu Polish Startup Awards.

Nagrodą dla twórców startupów będzie zaproszenie na specjalnie zorganizowany meetup z czytelnikami thenextweb.com, inwestorami i ludźmi z branży.

[Aktualizacja 6.02]

Dzięki Wam wybrano już startupy, które powalczą o tytuł najlepszego w danej kategorii. Przypominamy również, że oprócz głosowania na startupy możemy głosowań na najlepszego inwestora, bądź współtwórcę.

Wejdźcie na stronę konkursową i wybierzcie najlepszych.

Zachęcamy do głosowania!

Komentarze (0)