Głos ludu został wysłuchany. Reżyserki dokumentu o sławnych, młodych startupowcach udostępniły swoją twórczość wszystkim internautom. Od kilku dni film możemy kupić w formie płyty DVD bądź za pomocą sklepu iTunes.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Jeśli jeszcze nie wiecie o czym dokładnie opowiada film pt. The Startup Kids, to zachęcamy do przeczytania naszej rozmowy z Vala Halldorsdottir oraz Sesselja Vilhjalmsdottir. Film został zrealizowany dzięki zbiórce pieniędzy zorganizowanej na platformie crowdfundingowej Kickstarter. Na jego realizację potrzebne były fundusze w wysokości 7 tysięcy dolarów. Jak się okazało zainteresowanie filmem było bardzo duże, bo zbiórka zakończyła się na kwocie ponad 23 tysięcy dolarów. Poniżej możecie zobaczyć trailer zapowiadający dokument.

 

 

W Polsce w ubiegłym roku odbyło się kilka projekcji tego filmu. Osobiście miałem okazję obejrzeć go w Poznaniu. Mogę polecić go wszystkim tym, którzy chcą poznać historie ciekawych biznesów internetowych. Ostrzegam, że z tego dokumentu nie nauczymy się jak stworzyć rentowny biznes (jeśli znacie taki film, to podajcie jego nazwę w komentarzu:) ), ale jest ciekawą formą spędzenia wolnego czasu ze znajomymi.

Film The Startup Kids na nośniku DVD m.in. z polskimi napisami kosztuje 20 dolarów wraz z przesyłką. Zdecydowanie tańszą, ale niekoniecznie lepszą formą wydaje się skorzystanie z drugiego sposobu zakupu. Film dostępny jest również na platformie iTunes. Możemy obejrzeć go za niecałe dziesięć dolarów. Miłego oglądania!

Komentarze (0)