... ... ...

Ford, producent filmów i znany aktor stworzyli aplikację do rekomendacji miejsc ze zdrową żywnością

Dodane

23-04-2013

Adam Łopusiewicz

Wczoraj Peter Glatzer (producent filmów) oraz Adrian Grenier (główny bohater serialu Entourage), współtwórcy SHFT z okazji Dnia Ziemi opublikowali swoje kolejne dzieło. Stworzyli aplikację Food Tripping, która ma pomóc wszystkim mieszkańcom USA znaleźć lokale ze zdrową żywnością.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Grafika główna artykułu pochodzi z Fotolia

Food Tripping ma rozwiązać problem związany z coraz częstszym jedzeniem fast foodów. Twórcy zauważyli, że wybierając się samochodem w daleką podróż, trudno jest znaleźć (nie znając danego miasta) lokal oferujący zdrową żywność. Postanowili więc stworzyć aplikację, która poleci takie miejsca. Po jej pobraniu widzimy pięć zakładek w panelu dolnym i dwie w górnym. Wygodną funkcją wydaje się możliwość podzielenia według listy wszystkich znalezionych punktów na mapie spełniających wymagania aplikacji. Oprócz tego możemy dodać wybrane lokale do ulubionych czy skorzystać z funkcji "check-in".

Twórcy SHFT nawiązali współpracę z Ford Motor Company w 2011 roku i od tego czasu pracują nad aplikacją. Jak donosi tflcar.com obecnie w bazie Food Tripping znajduje się ponad 50 tysięcy restauracji, barów oraz sklepów ze zdrową żywnością. Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo na smartfony z systemem iOS oraz Android. Zdrowe podejście do rynku mobile.

Komentarze (0)