Jeśli znalazłeś już pomysł na startup, to warto nad nim się chwilę zastanowić. Rozpisz jego ideę, główne funkcjonalności i sposoby zarabiania. Nie marnuj też papieru, możesz zrobić to w opisywanej aplikacji.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

fot. Fotolia

Elevatr to aplikacja dla wszystkich kreatywnych. Jeśli zdarza Ci się w najmniej spodziewanych momentach wpadać na pomysł na startup, to Elevatr pomoże Ci go zapisać. W szybki sposób wypełnisz też rubryki takie jak model biznesowy, sposób realizacji czy najważniejsze funkcje startupu.

Po pobraniu aplikacji na nasze smartfony z systemem iOS od razu przechodzimy do spisywania naszego pomysłu. Wypełniamy zakładki związane m.in. z nazwą pomysłu, startupu oraz krótkiego opisu. Ciekawe jest to, że dopiero po "wylaniu" wszystkiego co wiemy o pomyśle na startup, jesteśmy proszeni o rejestrację. Pomysłem możemy podzielić się też ze znajomymi oraz dokonać backupu naszej idei.

Aplikacja nie należy do tych, które zmienią nasze życie i bardzo je ułatwią. Warto jednak spisywać swoje pomysły, bo mogą się przydać przy realizacji innych projektów. Ja już swój spisałem. A Wy?

Komentarze (0)