Do GammaRebels.com może zgłaszać się każdy kto ma pomysł na biznes internetowy, a najlepiej prototyp swojego startupu. Przyjmowanie aplikacji do akceleratora zakończy się 30 czerwca.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

GammaRebels.com to nowy projekt, za którym stoi fundusz hardGamma Ventures. Jest to pierwszy akcelerator startupów internetowych w Polsce. Model działania zaczerpnięty jest z zachodnich pierwowzorów, np. z amerykańskiego Y Combinator. Istotą programu akceleracyjnego nie jest finansowanie, dlatego też w wybrane startupy zostanie zainwestowana kwota maksymalnie 20 tysięcy złotych, w zamian za 10% udziałów w projekcie. Najważniejsze w tego typu przedsięwzięciach jest zdobycie cennej wiedzy pochodzącej od wielu mentorów, którzy będą doradzać przy tworzeniu startupu. Tego nie da się wycenić, ale jedno wiadomo na pewno - mentorzy mogą znacząco przyspieszyć rozwój projektu. Kto wie czy nie bardziej niż milion na koncie.

Właściwa część programu obejmuje 13 tygodniowy mentoring, który będzie odbywał się w Warszawie od 1 sierpnia do 31 października. Pierwszą edycję zakończy Demo Day, na którym przed publicznością zaprezentują się wszystkie startupy biorące udział w programie akceleracyjnym GammaRebels.

Komentarze (0)