BookLikes.com znalazł się w gronie dwudziestu startupów, które będą miały okazję pokazać się światu na nowojorskim Seedcampie. Spotkanie odbędzie się 14 czerwca w siedzibie Google.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Startup rodem z Poznania tworzony jest przez ekipę znaną z serwisu Okazjum.pl. BookLikes ma być platformą zrzeszającą miłośników książek z całego świata, książek rozumianych zarówno w sposób tradycyjny, jak i nowoczesny (e-booki, audiobooki). Niewątpliwie motorem napędowym serwisu będzie społeczność, która będzie podlegała analizie, głównie pod kątem preferencji czytelników. Co za tym idzie, BookLikes będzie mógł proponować swoim użytkownikom książki, którymi prawdopodobnie będą zainteresowani. To stwarza ciekawe możliwości monetyzacji. Dzięki porównywarce cen książek, która będzie przekierowywać czytelnika do wybranej księgarni, BookLikes może całkiem nieźle zarabiać. Wszystko zależy od skali, którą uda się osiągnąć polskiemu startupowi.

Niewątpliwie BookLikes.com ma szansę na międzynarodowy sukces. Już za 5 dni okaże się czy startup zdobędzie uznanie za Oceanem. Trzymamy kciuki!

Komentarze (0)