Team programistyczny iTraff Technology i Programa.pl tworzący aplikację SaveUp został nagrodzony podczas konkursu Hack4Europe, który odbył się równoległe w czterech miastach Europy - Barcelonie, Londynie, Sztokholmie i Poznaniu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Aplikacja Art4Europe, stworzona podczas europejskiego hackatonu, została uznana za najlepszą w pierwszej z czterech kategorii "Projekt o największej wartości biznesowej". Umożliwia ona rozpoznawanie dzieł sztuki przy pomocy zdjęcia zrobionego telefonem. Na podstawie obrazu, aplikacja pobiera informacje na temat danego dzieła. W przypadku gdy opis jest w języku obcym, Art4Europe jest w stanie go szybko przetłumaczyć, co więcej może dokonać konwersji na format audio. Dodatkowo, aplikacja umożliwia szybkie wyszukanie i przeniesienie użytkownika do sklepu internetowego, np. z reprodukcjami danego dzieła sztuki lub książkami na jego temat.

Po raz kolejny okazało się, że Polska słynie nie tylko z pięknych kobiet, dobrych bramkarzy piłkarskich i wódki, ale także ze znakomitych programistów. Gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy powodzenia w rozwijaniu SaveUp'a!

Komentarze (0)