Seks? Prezerwatywy? To paradoksalnie tematy tabu w kulturze indyjskiej (która przecież dała światu Kamasutrę). Sfery cielesnej intymności między ludźmi są w dzisiejszych Indiach tematem dość delikatnym. CondomKing.in jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich tych, którzy chcą kupić środki antykoncepcyjne, ale się po prostu wstydzą.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Zakup prezerwatyw w Indiach nie jest niemożliwy. Jest jednak obarczony ryzykiem związanym z łamaniem pewnych zasad, jakie panują w tamtejszym społeczeństwie. Każdy upewnia się kilka razy, że nikt nie zobaczy go w czasie zakupu tak niestosownych przedmiotów jak prezerwatywy. CondomKing daje możliwość zakupy towarów związanych z antykoncepcją i erotyką w formie, która nie narazi nikogo na wstyd i potępienie opinii społecznej.

Aby zamówić produkty w CondomKing.in, wymagana jest rejestracja, która dostępna jest tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Dodatkowym zabezpieczeniem jest dowód, który trzeba okazywać przy odbiorze przesyłki w celu potwierdzenia zgodności wieku. Wszystkie przesyłki wysyłane są w ciągu 3 dni od daty dokonania płatności, a produkty spełniają międzynarodowe standardy ISO: 4074. Dodatkowo sklep oferuje różnego rodzaju promocje, darmowe dostawy, możliwość śledzenia paczki i płatności kartą.

Mimo, że nam Europejczykom projekt może wydać się banalny, a sama strona nie powala wyglądem, to cały startup jest przełomową inicjatywą na indyjskim rynku internetowym i ma spore szansę na odniesienie sukcesu. CondomKing.in odpowiada na zapotrzebowanie społeczeństwa, a dodatkowo propaguje bezpieczny seks.

źródło: YourStory.in

Komentarze (0)