- Małe firmy to siła napędowa gospodarki, a źródłem ich innowacji jest odwaga w myśleniu - mówi Agnieszka Zawistowska, dyrektor UPC Biznes. Dla przedsiębiorców z pasją i wizją, stworzyła program THINK BIG, który inspiruje do globalnego i technologicznego rozwoju. Jego zwycięzca otrzyma 40 tysięcy złotych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

9 września br. ruszyła druga edycja programu dla małych firm z globalnymi ambicjami THINK BIG. Tegoroczna edycja konkursu organizowanego przez UPC Biznes, skierowana jest do właścicieli mikro i małych przedsiębiorstw. Jeśli chcesz rozwijać swoją firmę w oparciu o innowacyjne technologie i rozwiązania masz szansę wygrać 40 tysięcy złotych i otrzymać możliwość konsultacji pomysłu z mentorami. Wystarczy wypełnić ten formularz.

THINK BIG i sięgaj po sukces

“We share your passion for business” takim hasłem UPC Biznes zaprasza do programu firmy, które już aktywnie działają na rynku. Aby wziąć w nim udział wystarczy działać od minimum roku i przedstawić jurorom niestandardowy pomysł na rozwój swojego przedsiębiorstwa. W ubiegłorocznej odsłonie THINK BIG zwycięzcą został IzzyBike - projekt komercjalizacji roweru bez łańcucha. Jakie pomysły teraz mają szansę przekonać jury?

- Szczególnie cenimy pomysły na biznes wpisujące się w filozofię równowagi między pracą a życiem prywatnym - mówi Agnieszka Zawistowska, dyrektor UPC Biznes. Dodaje, że firmy, które funkcjonują w tak przemyślany i wolny od rutyny sposób, wyznaczają trendy, kreują sposoby myślenia oraz stymulują wzrost gospodarczy, na czym długofalowo zyskuje całe społeczeństwo. Takie właśnie projekty są mile widziane w programie THINK BIG.

Podzielamy pasję do biznesu

Do udziału w konkursie, oprócz głównej nagrody, która wynosi 40 tysięcy złotych, zachęca grono jury. To ono zadecyduje o wygranej. Wśród nich jest m.in. Ramiro Lafarga Brollo - Prezes Zarządu UPC Polska, Bartłomiej Gola - Partner Zarządzający SpeedUp Venture Capital Group, Artur Kurasiński - bloger i przedsiębiorca, Łukasz Wejchert - założyciel firmy Dirlango oraz Dariusz Żuk - Prezes i współtwórca Polski Przedsiębiorczej.

Zgłoszenia zawierające opis dotychczasowej działalności przedsiębiorstwa oraz projekt rozwoju biznesu firmy należy przesyłać za pośrednictwem formularza on-line dostępnego od dziś na http://thinkbig.upc.pl/, nie później niż do 7.11. Drugi etap programu, który wystartuje w drugiej połowie listopada, szczególnie silnie zaangażuje w proces selekcji finałowej dziesiątki Think Big fanów strony https://www.facebook.com/UPCbiznes na Facebooku.

Zdobywcy dwóch drugich miejsc zdobędą po 20 000 zł. Dodatkowo, każdy ze zwycięzców weźmie udział w sesjach mentorskich 1 na 1 z ekspertami UPC Biznes oraz praktykami biznesu. - Zgodnie z hasłem kampanii - ‘We share your passion for business’, poszukujemy firm, które łączą pasję ze swoją działalnością, (...) kreują sposoby myślenia oraz stymulują wzrost gospodarczy – wyjaśnia Agnieszka Zawistowska, dyrektor UPC Biznes.

Komentarze (0)