Wykonująca transfery gotówkowe firma Azimo przeprowadziła badania, z których wynika, że Polacy to jedna z najhojniejszych nacji żyjąca i pracująca na Wyspach Brytyjskich. Przesyłamy do swego kraju znaczną ilość zarobionych pieniędzy. 

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

W okresie przedświątecznym Polacy pracujący na Wyspach Brytyjskich przesłali średnio 986 funtów. Liczba osób emigrujących za granicę nie maleje, nasi rodacy najczęściej wyjeżdżają do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii i Włoch. Popularnym kierunkiem emigracji stały się w ostatnich latach kraje skandynawskie, w szczególności Norwegia. Głównym powodem emigracji jest w dalszym ciągu praca. 

Świat stał się globalną wioską, co stawia przed nim nowe wyzwania i nowe możliwości. Wyzwaniem nowoczesnej technologii są bezpieczne przelewy gotówki i ochrona przed wirtualnymi złodziejami. Dokonywanie przelewu bankowego za pośrednictwem międzynarodowego systemu łączności SWIFT jest bezpiecznym, lecz zazwyczaj kosztownym rozwiązaniem. Rzetelnym przedsiębiorstwem świadczącym usługi finansowe, które ma długą tradycję i cieszy się wieloletnim zaufaniem swoich klientów jest Western Union. Zalety realizacji przekazów pieniężnych za pośrednictwem Western Union to: czas, wygoda, bezpieczeństwo i prostota. Pieniądze wypłacane są szybko, tylko osobie dla której są przeznaczone. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii informatycznych sprawia, że pieniądze są bezpieczne. Inną popularną i bardzo wygodną formę przelewu pieniędzy proponują działające online start-upy takie jak: Azimo. Zapewne przelewy online za pośrednictwem aplikacji na smartfona i popularnego Facebooka z dnia na dzień zdobędą rzesze nowych klientów. Firmy tego typu zapewniają bezpieczeństwo autoryzowane przez Urząd Nadzoru Finansowego. Używają tego samego systemu szyfrowania i fizycznej ochrony co banki. Ich działalność jest monitorowana i weryfikowana. Zwiększają bezpieczeństwo finansowe swych klientów poprzez ciągłe skanowanie systemów w poszukiwaniu nietypowych transakcji. Używają zaawansowanej, wielopunktowej techniki, która zapewnia, że wszystkie transakcje podlegają odpowiednim poziomom weryfikacji i kontroli. 

Przed zawarciem umowy warto dokładnie zapoznać się z jej warunkami i zasadami bezpieczeństwa. Reklamowaną dewizą jest szybkie, łatwe i korzystne dla wszystkich zainteresowanych stron wysyłanie pieniędzy za granicę. Pełna wygoda i mobilność.

Dowiedz się więcej o Azimo >

Komentarze (0)