To wydarzenie bez precedensu. Polskie startupy zaprezentują się na jednej z największych imprez w świecie startupów. Na TechCrunch Disrupt w San Francisco wystąpią BookLikes.com, SaveUp, Legimi oraz FusionSheep.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

W dniach 12-14 września do San Francisco zjadą najwięksi gracze branży internetowej. Oprócz przedstawicieli takich funduszy jak Sequoia Capital, Google Ventures czy Accel Partners, pojawią się również ludzie z akceleratorów (Y Combinator) oraz anioły biznesu. Oczywiście nie może zabraknąć samych startupowców. Wśród nich reprezentanci 4 poznańskich startupów, którzy będą mieli okazję wystąpić podczas Startup Alley.

- Cieszymy się, że Urząd Marszałkowski w ramach promocji Wielkopolskiej gospodarki postanowił o wsparciu także firm internetowych, to kolejny dowód na to, że w Wielkopolsce panuje dobry klimat dla przedsiębiorczości i innowacyjnych przedsięwzięć - mówi Dawid Piaskowski ze spółki BookLikes.

Udział Polaków w konferencji jest możliwy dzięki wsparciu ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki.

Drużynom BookLikes.com, SaveUp, Legimi oraz FusionSheep życzymy powodzenia. Trzymamy kciuki!

źródło: notka prasowa BookLikes

Komentarze (0)