Mamy startupy pomagające nam utrzymywać kontakt ze znajomymi, mamy startupy, dzięki którym możemy łatwiej i szybciej znaleźć aplikację na nasz telefon, ale czemu tak mało słyszy się o nowych pomysłach w sferze edukacyjnej? StudyEgg zapewnia szybszą i bardziej efektywną nauką - tak przynajmniej zapewniają jego twórcy.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Naucz się więcej, ucząc się mniej – tak można sparafrazować hasło serwisu, który ma zostać przedstawiony inwestorom na czwartkowym demo day organizowanym przez Betaspring

StudyEgg to cały system przyswajania wiedzy, który oprócz korzystania z wszelkich metod nauczania, potrafi przygotować plan nauki, dzięki któremu będziemy wiedzieć, kiedy najlepiej się uczyć oraz system, który tworzy testy z przesłanych przez użytkownika notatek.

Startup pozwala również na naukę w każdym miejscu na ziemi, dzięki notatkom przechowywanym w urządzeniu mobilnym oraz przesyłaniu wiadomości tekstowych (o określonej porze) z pytaniem dotyczącym notatki. Ideą serwisu jest to, by każdy korzystający z aplikacji miał więcej czasu dla siebie, co będzie mógł osiągnąć ucząc się efektywniej.

Projekt został stworzony przez Josha Silvermana, Jasona Urtona oraz Billa DeRusha.

źródło: techcocktail.com, studyegg.com

Komentarze (0)