We wtorek, startup prezentowany na TechCrunch Disrupt, GoInsant udostępnił swój projekt w wersji beta, by sprawdzić jak użytkownicy z niego korzystają i co projektanci mogliby poprawić. 1,7 miliona dolarów – to kwota, jaką otrzymali na rozwój projektu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

GoInstant jest to startup, pomagający przede wszystkim w lepszej współpracy zespołu pracującego zdalnie. Dzięki wykorzystaniu jego możliwości, po pobraniu aplikacji odpowiedniej do posiadanego urządzenia mobilnego, możemy dzielić swój monitor z innymi, tak, by mogli zobaczyć co właśnie robimy. Zadaniem startupu jest pomoc w przekazywaniu informacji drugiej osobie, jak powinna np. zarejestrować konto na portalu aukcyjnym, czy gdzie powinna szukać informacji na temat szybszej spłaty kredytu. Jak mówi współtwórca projektu Gavin Uhma: Lepiej przedstawić swój produkt komuś, rejestrując się, logując, a następnie pokazując, jak druga osoba może z niego korzystać.

Startup otrzymał rundę finansowania w kwocie 1,7 miliona dolarów od Freestyle Capital, Baseline Ventures, Greylock Partners, Social Leverage, Chamath Palihapitya oraz od Eda Sima i Yuri’ego Milnera.

źródło: techcrunch.com

Komentarze (0)