Wczoraj dotarła do nas bardzo dobra wiadomość o dostaniu się projektu U21, serwisu dla młodych piłkarzy i trenerów, do finału konkursu organizowanego przez Allegro - Start with e-nnovation.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Dla przypomnienia, projekt został stworzony przez Macieja Chmielewskiego, project managera oraz Przemysława Bazanowskiego, analityka zajmującego się wprowadzaniem nowych funkcjonalności w serwisie oraz kontaktem z użytkownikami. U21.pl to startup skierowany przede wszystkim do młodych piłkarzy, trenerów oraz menedżerów, którzy mogą znaleźć w serwisie piłkarzy, a ci mogą zagościć w reprezentowanych przez nich klubach. Projekt został sfinalizowany z własnych pieniędzy, mimo to zachwyca funkcjonalnością i jak widać zdobywa coraz więcej sukcesów na polskim rynku.

Jak dowiadujemy się od Macieja Chmielewskiego, redaktora U21.pl, Start with e-nnovation jest pierwszym konkursem, w którym bierze udział ten startup.

Kiedy rok temu wystartowaliśmy z U21.PL postawiliśmy sobie jasno określone cele, do których staramy się konsekwentnie dążyć. Między innymi dzięki takim konkursom możemy dowiedzieć się jak postrzegają nasz projekt specjaliści z branży IT i czy droga, którą wybraliśmy jest właściwa. Dziś wiemy, że idziemy w dobrym kierunku, że nasz projekt ma duże szanse na to, aby zaistnieć w sieci - komentuje Chmielewski.

Czego spodziewają się po udziale w Start with e-nnovation? Twórcy projektu liczą na to, że zostaną zauważeni i będą mieli szansę pozyskać inwestora, który pozwoli na skuteczniejszą realizację celów i pomoże w rozwoju projektu. U21.pl będzie konkurował z takimi startupami jak:

  • Chorwacki Mediatoolkit – narzędzie do analizy treści w sieci,
  • Projekt z Irlandii: BalconyTv – nowy sposób na promocję muzyki w internecie,
  • Startup Ignasa Mikalajunasa z Litwy, BusyFlow – platforma ułatwiająca pracę i zarządzanie projektami,
  • Rodem z Francji: docTrackr – aplikacja pomagająca w zarządzaniu dokumentami,
  • Startup prosto z Egiptu: SuperMama – platforma dla nowoczesnych mam,
  • Nubink – aplikacja do e-learningu, za którym stoi Cristian Sandval z Hiszpanii.

Całemu zespołowi U21 życzymy sukcesów i trzymamy kciuki za wygraną!

Komentarze (0)