Do wyborów parlamentarnych zostało coraz mniej czasu. Każdego dnia jesteśmy lawinowo zasypywani informacjami wyborczymi, billboardami kandydatów i „ciekawostkami" z prowadzonych kampanii. W odpowiedzi na wszechobecną atmosferę przedwyborczą polski startup - R1NG.pl przygotował nieco bardziej żartobliwą formę rywalizacji przedwyborczej.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Od dziś możemy cieszyć się nowym turniejem w serwisie R1NG.pl z wiedzy ekonomicznej i finansów, podejmującym w nieco żartobliwej formie tematykę rywalizacji politycznej i debaty między jej dwiema najbarwniejszymi postaciami ostatnich lat.

Rywalizacja pomiędzy Tuskiem i Kaczyńskim jest niezwykle emocjonującym elementem dzisiejszej sceny politycznej. Dystansując się od kwestii jej źródła, uznaliśmy, że przedstawienie tego konfliktu w zabawnej formule, która pasuje do tematyki naszego serwisu, może być ciekawym sposobem na oderwanie się od poważnej sprawy, jaką są wybory parlamentarne - mówi  Piotr Wiktorowski, Dyrektor ds. Rozwoju i Marketingu serwisu.

Serwis R1NG.pl, daje na co dzień możliwość, rywalizacji w grach zręcznościowych, logicznych i turniejach wiedzowych. Nasi użytkownicy chętnie zmagają się w turniejach wiedzowych. Tym razem postanowiliśmy dostarczyć im nowego wyzywania – lekko i zabawnie podanego pojedynku wiedzowego umożliwianego opowiedzenie się po jednej ze stron sporu, a jednocz pobawić zaistniałą sytuacją, Uczestnictwo w turnieju jest oczywiście całkowicie darmowe, a nagrodą będzie prezent społecznie użyteczny, przekazany przez nasz serwis kandydatowi, którego fani zdobędą najwięcej punktów łącznietłumaczy Wiktorowski.

R1NG.pl jest unikatowym projektem, który już na stałe zagościł w polskim Internecie. Jak zapowiadają twórcy serwisu, ostatnie zmiany są zaledwie początkiem tego, co zaplanowano na najbliższe miesiące. Aby wziąć udział w POPISowej potyczce - ”zapraszamy na R1NG.pl”!

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)