Jutro, tj. 11 października, IQ Partners S.A. oficjalnie przeniesie swoje notowania z rynku NewConnect na główny parkiet GPW.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


IQ Partners, jeden z wiodących polskich podmiotów inwestujących w przedsięwzięcia technologiczne na wczesnym etapie rozwoju, po 4 latach obecności na NewConnect, przeniesie się jutro na rynek główny. Debiut rozpocznie się o godz. 9.50 oficjalnym pożegnaniem rynku NewConnect i symbolicznym przejściem na parkiet główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Transmisję z debiutu obejrzeć będzie można bezpośrednio w serwisie www.iqpartners.pl.

Tuż po debiucie, o godz. 12.00, Prezes Zarządu IQ Partners, Maciej Hazubski oraz Partner spółki i Prezes Zarządu InQbe Sp. z o.o. (wehikuł inwestycyjny należący do grupy kapitałowej IQ Partners), Wojciech Przyłęcki, wezmą udział w wideokonferencji z internautami w serwisie www.bankier.tv. Materiał transmitowany będzie także na stronie internetowej spółki oraz jej profilu na Facebooku, gdzie internauci będą mogli dodatkowo zadawać pytania i uczestniczyć w dyskusji.

Przydatne linki:

Transmisja online z debiutu (od godz. 9.50)
http://www.iqpartners.pl/
http://gpwmedia.pl/iqpartners/
http://www.capital24tv.pl/live/iqp

Transmisja z wideokonferencji bezpośrednio po debiucie (od godz. 12.00)
http://www.iqpartners.pl/
http://bankier.tv/iq-partners-na-duzym-parkiecie-9835.html

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)