Szukasz narzędzi umożliwiających tworzenie wielojęzycznych ankiet online? Nic prostszego, dzięki mysurveylab.com szybko stworzysz ankietę online w dowolnym języku, a nawet o wiele więcej.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


System umożliwia tworzenie wielu wersji językowych tej samej ankiety oraz analizę danych w dowolnym języku. Ma to ogromne znaczenie jeśli badana grupa posługuje się różnymi językami, np. badanie pracowników w firmie, która posiada oddziały w różnych krajach.

To nie wszystko, dzięki zastosowaniu UTF-8 (Unicode) mysurveylab.com wspiera wszystkie języki w tym języki pisane od prawej do lewej strony takie jak arabski, hebrajski czy farsi (perski) oraz języki takie jak chiński, japoński czy koreański. Interfejs systemu jest dostępny w trzech językach (angielskim, francuskim i polskim) natomiast interfejs ankiet online został przetłumaczony aż na 39 języków. Na żądanie klienta możemy dodać dowolny nowy język.

Dodatkowo wspólnie ze specjalistycznym biurem tłumaczeń balajcza.pl oferujemy profesjonalne tłumaczenia ankiet online na dowolny język.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)