27 października w Warszawie odbędzie się dziesiąte, zamknięte spotkanie z cyklu Warsaw Pitch Rally. Wybrane przez organizatorów startupy jak zawsze będą miały 3 minuty, by przekonać zaproszonych inwestorów do swojego pomysłu. Gościem specjalnym spotkania będzie Lukas Hudecek, twórca akceleratora startupów StartupYard w Pradze.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

27 października startupowcy kolejny raz będą mieli szansę zaprezentować swoje pomysły funduszom venture capital oraz aniołom biznesu zainteresowanym sfinansowaniem najciekawszych biznesów internetowych. Na dziesiąte spotkanie pomysłodawcy i organizatorzy imprezy, fundusz hardGAMMA Ventures inwestujący w projekty typu zalążkowego i na wczesnym etapie rozwoju oraz firma doradztwa strategicznego dla branży TMT UBIK Business Consulting, zaprosili Lukasa Hudeceka, organizatora akceleratora StartupYard, hackatonów IPO48, i programu GoToMarket Academy. Gośćmi wcześniejszych edycji Pitch Rally byli m.in. tacy eksperci jak Jani Byrne z IBM Venture Capital Group, Carlos Espinal z funduszu Seedcamp.com czy Jon Bradford z akceleratora Springboard.com.

Zamknięte eventy z cyklu Pitch Rally skierowane są do polskich i zagranicznych inwestorów, którzy chcą sfinansować pomysły najzdolniejszych przedsiębiorców z Polski i regionu. Na każdym prezentuje się około 10 startupów, które podczas trzyminutowych prezentacji w języku angielskim przekonują gości do zainwestowania w ich pomysł. Jeżeli masz startup i szukasz finansowania, wyślij swoje zgłoszenie. Formularz i wszystkie potrzebne informacje dostępne są na stronie internetowej www.pitchrally.com

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)