YouSchool.pl to pierwsza w Polsce Interaktywna Szkoła Języków Obcych z własnym serwisem społecznościowym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii videokonferencyjnej prowadzi jedyne w swoim rodzaju zajęcia online na żywo z lektorem, gdzie każdy z uczestników uczy się w komforcie własnego fotela.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Przy tworzeniu serwisu pomysłodawcy zakładali spełnianie dwojakiej funkcji: dydaktycznej i społecznościowej. Druga realizowana jest przez mini-portal społecznościowy YouCafe na który poza swobodną komunkacją pmiędzy studentami znajdują się także materiały do wielu przydatnych miejsc w sieci wspomagających naukę.

Szkoła oferuje możliwość nauki od poziomu zaawansowania ucznia. Każdy z oferowanych kursów językowych jest proponowany w dwóch odmianach: Light (zajęcia raz w tygodniu) oraz Standard (zajęcia dwa razy w tygodniu). Dodatkowo, kursant otrzymuje materiały dodatkowe od lektora oraz dostęp do naszego portalu społecznościowego (dostępnego także w dla osób nie będących uczniami YouSchool), na którym można znaleźć wiele ciekawych materiałów dodatkowych, pozycji i ciekawostek, które wspomagają w nabywaniu umiejętności komunikowania się w języku, który z każdą chwilą będzie się stawał coraz mniej obcy. Komunikacja odbywa się za pomocą kamerki internetowej oraz słuchawek z mikrofonem (gratis przy zapisie na 3 miesiące z góry). Wszystkie grupy są maksymalnie 4 osobowe.

Szkoła posiada również innowacyjną ofertę skierowaną do uczniów: jeżeli jest potrzeba na naukę języka z poza oferty – wystarczy skontaktować się ze szkołą, a ta wg potrzeb zostaje wprowadzana do oferty.

Fragment lekcji próbnej:

 

 

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)