Dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas, serwis myNight.pl, informujący m.in. o nocnym życiu Krakowa, uruchomił ciekawy program rabatowy pod nazwą "Karta Mynight.pl". Ideą oferty jest karta, która nie tylko uprawnia jej posiadacza do licznych, nawet 50% zniżek, ale przede wszystkim zapewnia darmowy wstęp do wielu klubów na terenie całego miasta.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Karta Mynight.pl to karta rabatowa dla osób aktywnych, nie lubiących nudy i regularnie korzystających z bogatej oferty rozrywek Krakowa. Oferta adresowana jest do ludzi w każdym wieku i umożliwia dostęp do wielu zniżek w restauracjach, punktach usługowych, kinach, parkach rozrywki lub klubach. Stawiając na wygodę posiadacza karty, wyeliminowaliśmy wszelkie obowiązki drukowania kuponów, zbierania punktów, pieczątek, czy ulotek. Wszystko, czego od teraz potrzeba, by skorzystać z bogatej oferty zniżek to sama Karta Mynight.pl - wystarczy mieć ją w portfelu.

Raz wydana karta jest ważna przez okres jednego roku. W tym czasie można korzystać z wielu promocji oferowanych przez partnerów projektu - sieć firm, których liczba stale się powiększa. Aktualnie dostępne rabaty można sprawdzać na stronie www.kartamynight.pl na dwa sposoby: samodzielne wyszukując informacje w serwisie lub zapisując się do newslettera

Karta Mynight.pl to wydatek rzędu 30 złotych, który powinien zwrócić się już podczas pierwszego użycia. Można ją nabyć w sklepie internetowym, pod adresem www.kartamynight.pl, lub zakupić w autoryzowanych punktach sprzedaży, których lista dostępna jest w serwisie. Można również zapytać o nią każdego z fotografów portalu myNight.pl na każdym z eventów.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)