Co się stanie, jeżeli repertuar kina połączymy z serwisem społecznościowym? Powstanie narzędzie, które ułatwi organizowanie wspólnych seansów w gronie znajomych. Do tego celu służy właśnie aplikacja Movie Roulette dostępna od kilku dni na Facebook’u.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Umówienie się z grupą znajomych do kina może być poważnym wyzwaniem. Trzeba nie tylko dojść do porozumienia jaki film i o której godzinie wybrać, ale też w którym miejscu się spotkać. Sytuacja dodatkowo komplikuje się wraz z liczebnością grupy znajomych, bo przecież każdy ma inne preferencje, plany na wieczór oraz mieszka w innej części miasta.

Właśnie takie problemy pomaga rozwiązać aplikacja Movie Roulette, która działa jak współdzielony przez znajomych kalendarz, w którym każdy może zasugerować wspólne wyjście do kina w oparciu o aktualny repertuar kilkuset kin na terenie kilkunastu największych miast w Polsce. Aplikacja Movie Roulette uwzględnia aktualną pozycję poszczególnych osób i na podstawie mapy kin informuje je o adekwatnych propozycjach spotkań od znajomych.

Ponieważ aplikacja jest zintegrowana z serwisem Facebook, jej użycie jest bardzo proste. Co więcej kalendarz możemy współdzielić ze wszystkimi osobami z listy naszych znajomych. Biorąc pod uwagę, że w Polsce Facebook ma już ponad 6 milionów aktywnych użytkowników mamy dość dużą szansę trafić na naprawdę dobry film.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)