Rabatkowo to aplikacja, która pozwala wstępnie zapoznać się z ofertą serwisu zakupów grupowych, a po dokonaniu wyboru przejść na stronę serwisu i zakupić kupon.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Dlaczego jest to istotne?
Obecnie niewiele serwisów pozwala swoim użytkownikom przeglądać oferty w wygodniej, dostosowanej do telefonu formie. Aplikację natywną na telefon iPhone obecnie posiada jedynie Groupon. Dzięki naszej aplikacji każdy serwis zakupów grupowych może mieć możliwość prezentacji ofert w wersji mobilnej. Istotne jest to z punktu widzenia użytkownika, który nie będzie musiał instalować ponad 40 aplikacji mobilnych z serwisów zakupów grupowych. Wszystko znajdzie (mamy taką nadzieję) w naszej aplikacji.

Opis aplikacji
Aplikacja nasza na razie nie używa geolokalizacji, użytkownik wybiera miasto, które go interesuje. Po pobraniu najnowszych ofert z serwisów zakupów grupowych, można je przeglądać wchodząc na wybraną ofertę. Ekran szczegółów oferty umożliwia zapoznanie się z opisem promocji, poinformowanie znajomych o ofercie na Facebooku lub emailem. Gdy jesteśmy zdecydowani na zakup oferty możemy z aplikacji przejść na stronę www serwisu zakupowego i dokonać płatności za kupon.

Serwisy grupowe obecnie prezentowane w aplikacji Rabatkowo to: Groupon, Gruper, FastDeal, MyDeal, Citeam, HappyDay.

Adres do aplikacji w iTunes AppStore: http://itunes.apple.com/pl/app/rabatkowo/id473917481?l=pl&ls=1&mt=8

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)