10 listopada pod adresem internetowym www.tajemniczyprojekt.pl ruszył blog nowego, innowacyjnego projektu internetowego, który już niedługo ma podbić polski rynek internetowy. Blog będzie prezentował historię oraz tematykę powstającego start-upu wyłonionego wśród projektów zgłoszonych do Portalu Pomysłów Fundacji Wspieramy Wielkich Jutra z Poznania.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Mariusz Jasiński, student z Gdańska, który przekonał ekspertów z Portalu Pomysłów i przeszedł wszystkie etapy prawdziwej olimpiady przedsiębiorczości. Efektem wielu spotkań i negocjacji jest podpisana umowa z DGA S.A., spółką która stała się inwestorem przedsięwzięcia.

Projekt obecnie jest w fazie intensywnej produkcji. Serwis będzie bazował na usługach, gdzie zleceniodawcy w łatwy, prosty, ale przede wszystkim nowy sposób będą mogli zlecić swoje zadania. Każda ze stron będzie mogła odnosić korzyści. Przygotowywany projekt da unikalne narzędzie do realizacji usług w zupełnie innowacyjnym wydaniu! Nowatorskie podejście do świadczenia usług już wkrótce pojawi się w polskim internecie.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)