Serwis OfficeWarriors.pl wraz z producentem tuszy TB Print oraz agencją PR Publicon organizuje konkurs dla startupów. Jedną z głównych nagród jest szkolenie z zakresu PR, dopasowane do potrzeb Laureata. Konkurs trwa od poniedziałku 21 listopada. Zgłoszenia należy wysyłać do 4 grudnia.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Coraz więcej osób decyduje się na samodzielną działalność w Internecie, dzieląc się swoimi pomysłami. Nierozerwalnie łączy się to z częstymi wystąpieniami publicznymi, na których twórcy startupów prezentują swoje projekty. Jest to dla nich nie tylko możliwość pokazania światu swojej pracy, ale przede wszystkim sposób na zyskanie uznania, a w efekcie bycie zapamiętanym.

Aby docenić ich kreatywność oraz odwagę, a także wspomóc dalszy rozwój OfficeWarriors.pl, TB Print oraz agencja PR Publicon organizuje konkurs, w którym nagrodą jest m.in. szkolenie z zakresu PR-u oraz promocji dopasowane do potrzeb Laureata, wraz z materiałami szkoleniowymi i wsparciem realizacyjnym (o wartości 1000 zł od uczestnika).

Zasady konkursu są bardzo proste, zwłaszcza dla twórców startupów, którym nie raz przyszło zmierzyć się z publiką podczas prezentacji swoich pomysłów. Wystarczy, że w terminie 21.11.2011 – 04.12.2011 z pomocą aplikacji http://apps.facebook.com/officewarriors uczestnik konkursu zamieści ostatni slajd swojej prezentacji, którym najczęściej żegna się podczas wystąpień. Dlaczego ostatni? Bo to niejednokrotnie właśnie on decyduje o tym, jakie wrażenie wywrzemy oraz jak zostaniemy zapamiętani.

Zamieszczane slajdy powinny być zapisane w formacie ppt, pptx lub PDF.

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0)