Ecrit.pl to innowacyjny portal pomocy prawnej, oferujący usługi o zakresie niespotykanym powszechnie w innych serwisach tego typu. Ecrit.pl został stworzony z myślą o szerszym, łatwiejszym - i przede wszystkim tańszym - dostępie do usług prawnych w Polsce.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Działanie portalu opiera się na jego dwóch podstawowych funkcjach. Pierwsza – i zarazem najważniejsza – to możliwość tworzenia własnych umów, pozwów i wniosków zarówno w sprawach gospodarczych, jak i cywilnych. Portal został wyposażony w tzw. kreator dokumentów, który krok po kroku prowadzi użytkownika poprzez poszczególne etapy tworzenia pisma.

Dla jeszcze większego ułatwienia w konstruowaniu własnych dokumentów, kreator został zaopatrzony w system przyjaznych wskazówek, które gwarantują prawidłowe pod względem prawnym, jak i merytorycznym, wprowadzanie treści. Użytkownik jest również informowany, które zapisy mogą zostać pominięte lub zmodyfikowane i jakie będą skutki prawne takiego działania. Ponadto portal zapewnia niezbędną wiedzę, jakie dokumenty należy załączyć, w jaki sposób opłacić sporządzone pismo, gdzie je złożyć oraz jakie dalsze czynności należy podjąć.

Drugą funkcją - i zarazem ogromną zaletą Ecrit.pl - jest Baza wiedzy. W dziale tym kryje się zbiór porad, komentarzy oraz publikacji na temat wybranych zagadnień z każdej dziedziny prawa. Baza wiedzy jest na bieżąco uzupełniana nowymi materiałami, a także weryfikowana z aktualnym stanem prawnym.

Portal Ecrit.pl tworzony jest przez doświadczonych prawników, radców prawnych i adwokatów. Dzięki temu może on poszczycić się wysokim poziomem merytorycznym opracowywanych zagadnień, a także daje gwarancję, że przygotowywane przez użytkownika umowy, pozwy i inne pisma będą zawsze zgodne z prawem, a w związku z tym - skuteczne.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)