Natalia Hatalska, autorka bloga hatalska.com, będzie gościem szóstego szkolenia organizowanego w ramach cyklu Akademia Social Media. Prelegentka przedstawi uczestnikom przykłady ciekawych niestandardowych kampanii promocyjnych, w których wykorzystano media społecznościowe. Spotkanie odbędzie się 5 grudnia br., w Centrum Coworkingowo-Konferencyjnym AntWork w Gdańsku. Informacje na temat szkoleń oraz zapisy dostępne są na stronie AkademiaSocialMedia.pl. Organizatorem cyklu jest agencja Personal PR.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Akademia Social Media to cykl wykładów i praktycznych warsztatów, na których przedstawione zostaną kluczowe zasady działalności firm i marek w mediach społecznościowych. Do grona prelegentów zapraszani są najlepsi specjaliści z branży internetowej, marketingu i PR, a także nowych technologii. Akademia dedykowana jest zarówno przedsiębiorcom,  jak i osobom zawodowo zajmującym się komunikacją i promocją firm i marek.

Krok szósty – wyjdźmy poza schematy, czyli niestandardowe kampanie
Podczas szóstego szkolenia w Gdańsku wystąpi znana blogerka – Natalia Hatalska. Opowie o tym, jak w niestandardowy sposób wykorzystać media społecznościowe w działaniach promocyjnych firm i marek. Szkolenie będzie zarówno źródłem inspiracji dla kreatywnych działań, jak i podpowiedzią, jak łączyć różne kanały komunikacji i angażować konsumentów.

Podczas szkoleń z cyklu Akademia Social Media chcemy przeprowadzić uczestników, krok po kroku, przez szeroki zakres zagadnień. Naszym zdaniem w działaniach w social media kluczowy jest pomysł, dlatego proponujemy też spotkanie poświęcone działaniom niestandardowymmówi Marta Laskowska, Personal PR.

Dalsze szkolenia będą poświęcone reklamie i aplikacjom wykorzystywanym w mediach społecznościowych, a także monitorowaniu i mierzeniu sukcesu działań. Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie, a osoby, które ukończą 6 z 8 szkoleń lub więcej dostaną certyfikaty.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.AkademiaSocialMedia.pl

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)