W grudniu, przed Świętami warto zrobić coś dobrego dla innych... Weź udział w weekendzie programowania dla ludzkości - Random Hacks of Kindness. To spotkanie ludzi kreatywnych - specjalistów od technologii i spraw społecznych - wszystkich, którzy chcą pomóc w rozwiązywaniu problemów społecznych.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Random Hack of Kindness to cykl wydarzeń angażujących specjalistów w dziedzinie technologii i spraw społecznych w kilkudziesięciu krajach. W Polsce tego typu hackaton odbędzie się po raz pierwszy w weekend 3 i 4 grudnia 2011 roku. W tym samym terminie analogiczne maratony programowania odbędą się pod szyldem RHoK na całym świecie.

Aby wziąć udział w RHoK należy do 2 grudnia zarejestrować się na stronie: http://www.rhok.org/event/warsaw-poland. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Uwaga! Potwierdzenie obecności na facebooku nie wystarcza! Musisz zarejestrować się na oficjalnej stronie RHoK. Więcej informacji na temat wydarzenia pojawiać się będzie na stronie http://sochack.pl/rhok2011/

Oficjalna strona globalnej inicjatywy RHoK znajduje się pod adresem http://rhok.org/. Można na niej znaleźć więcej informacji o samym pomyśle, jak również opisy projektów realizowanych w ramach tej inicjatywy w poprzednich latach.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)