Ruszył portal Shushu.pl, miejsce gdzie można znaleźć modowe inspiracje. Shushu.pl to portal skierowany do młodych kobiet, które wiedzą co to dobry styl, nietuzinkowe ubrania i oryginalne dodatki.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Ideą portalu jest dzielenie się swoimi modowymi propozycjami - odzieżą, obuwiem, dodatkami, ale również stylizacjami modowymi. Każda propozycja oprócz zdjęcia, opisana jest ceną i linkiem do sklepu, gdzie można ją kupić. Tym, co wyróżnia serwis, to możliwość oceniania propozycji innych użytkowników, śledzenia ulubionych użytkowników oraz budowania społeczności wokół swojej osoby.

- Razem z Agnieszką, współzałożycielką portalu, traciłyśmy czasem długie godziny przeglądając strony internetowe producentów ciuchów, butów czy też dodatków w poszukiwaniu czegoś ciekawego. Było to bardzo uciążliwe. Pomyślałyśmy wtedy o miejscu, gdzie osoby podobne do nas, umieszczałyby najlepsze, znalezione w Internecie propozycje modowe, a pozostałe użytkowniczki mogły by je oceniać. Tak właśnie powstało Shushu.pl - mówi Basia, współzałożycielka projektu.

Shushu.pl to bardzo świeży projekt. Dziewczyny dopiero co go uruchomiły, a już mają mnóstwo pomysłów na jego rozwój, których jednak nie chcą zdradzić.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)