... ... ...

Nobillo – nowy system do zarządzania projektami i pracy grupowej „w chmurze”

Dodane

12-12-2011

Lech Romański

Aplikacja Nobillo to nowoczesne narzędzie, które w łatwy sposób pozwala utrzymać kontrolę nad prowadzonymi projektami i zapewnia sprawną kooperację w ramach realizowanych prac. System jest dostępny na rynku od lipca br. Obecnie grono jego użytkowników tworzy ponad 200 firm i instytucji o zróżnicowanym profilu i wielkości – od freelancerów po duże instytucje i spółki giełdowe.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Rozwiązanie ma charakter uniwersalny, sprawdza się w każdej firmie niezależnie od jej wielkości, branży, skali i złożoności prowadzonych projektów. Narzędzie jest dostępne w modelu sprzedaży SaaS, dzięki czemu do pracy z Nobillo wystarczy jedynie komputer z dostępem do Internetu oraz dowolną przeglądarką. 

- Stworzyliśmy aplikację,  której  zalety doceni nie tylko freelancer, ale również duża organizacja. Koncepcja systemu została zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić proces zarządzania projektami. Nobillo to narzędzie przyjazne w obsłudze, które jednocześnie oferuje bogaty wachlarz niezbędnych funkcjonalnościmówi Marcin Markiewicz, jeden z pomysłodawców aplikacji.

System Nobillo jest wyposażony w zestaw narzędzi umożliwiających sprawne zarządzanie projektami. Interaktywny diagram Gantta ułatwia harmonogramowanie, a codzienna współpraca zespołowa jest komfortowa i efektywna dzięki systemowi wiadomości oraz repozytorium plików. Każdy użytkownik systemu na swoim kokpicie widzi zadania, które zostały mu przydzielone oraz zdarzenia z kalendarzy. Użytkownik otrzymuje również informacje o wszystkich wydarzeniach, które go dotyczą za pomocą wbudowanego systemu powiadomień oraz poczty e-mail.

Kluczową zaletą aplikacji jest jej wyjątkowa intuicyjność i łatwość obsługi będąca efektem precyzyjnego doboru funkcjonalności i współpracy ze specjalistami w dziedzinie projektowania i usability. Stworzenie jednego środowiska pracy skupiającego wszystkich uczestników projektu przekłada się na wzrost wydajności zespołu oraz szybką i efektywną realizację zadań. System w znaczący sposób ułatwia i usprawnia komunikację w grupie projektowej. Jego walory doceni nie tylko menedżer, ale również każdy uczestnik projektu. Co więcej, istnieje możliwość włączenia w proces komunikacji klientów według indywidualnie zdefiniowanego zakresu.

Nobillo oferowane jest w ramach miesięcznego abonamentu. Dostępny jest również bezpłatny pakiet testowy umożliwiający korzystanie z pełnej funkcjonalności aplikacji. W najbliższych miesiącach Nobillo zostanie wzbogacone m.in. o moduł budżetowania oraz raporty. W planach jest również wersja mobilna systemu. Do końca roku Nobillo oferuje promocyjne ceny abonamentów. Więcej informacji na stronie www.nobillo.com.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)