Wystartował Sehr Gut – innowacyjna platforma e-learningowa do samodzielnej nauki języka niemieckiego. Kurs przystosowany jest do potrzeb osób o różnym poziomie zaawansowania języka. Sam wybierasz czego i kiedy będziesz się uczyć. Startup Sehr Gut to nauka przydatnego i realnego języka. Jego zaletą jest również, w przeciwieństwie do wielu innych serwisów, przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Płynna znajomość języka, pozwalająca na szybkie i trafne formułowanie myśli, to pragnienie wielu osób. Nie zawsze jednak znajdujesz czas i wolne środki w domowym budżecie na absorbujące i drogie kursy w szkołach językowych. Platforma e-learningowa Sehr Gut pozwoli Ci podjąć naukę w dowolnym czasie i dobierać tempo nauki w zależności od Twoich indywidualnych chęci
i możliwości. Dodatkowym atutem kursu jest oszczędność pieniędzy oraz czasu.

Startup Sehr Gut to trzy poziomy nauczania języka uwzględniające potrzeby kursantów, zarówno tych rozpoczynających naukę, jak i pasjonatów języka niemieckiego, maturzystów, a także osób planujących wyjazd do Niemiec. Każdy z poziomów zawiera ponad 50 lekcji słownictwa, 20 lekcji gramatycznych i około 60 tekstów w języku niemieckim, odczytywanych przez lektora oraz zawierających polskie tłumaczenie.

Platforma e-learningowa Sehr Gut powstała dzięki dotacjom z funduszy unijnych (Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.1) i jest efektem dwuletniej pracy wielu specjalistów – nauczycieli, tłumaczy, programistów i grafików.

Od kilku lat zajmujemy się kwestią nauczania języków obcych za pomocą komputera. Dostrzegliśmy, że niewiele jest polskich portali poświęconych nauce języka niemieckiego zauważa Marceli Kubik, Prezes Zarządu Langsoft Sp. z o.o. Nauka języka z Sehr Gut pozwala kursantowi na dużą elastyczność zarówno w doborze materiału, jak i czasu nauki. Jest więc przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiemmówi Marceli Kubik.

Pierwszym użytkownikom kursu Sehr Gut udostępniono możliwość darmowej nauki - każdy, kto skorzysta z platformy do końca roku, otrzyma pełny, trzymiesięczny dostęp do wybranego przez siebie poziomu nauczania.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)