Omnigo jest to nowoczesny serwis stworzony dla użytkowników chcących tworzyć treść serwisu i czerpać zyski z wyświetlanych reklam. Serwis umożliwia tworzenie różnego rodzaju artykułów na dowolny temat. Mogą to być przykładowo relacje z podróży, opinie, recenzje lub porady. Zysk z reklam wyświetlanych przy artykułach opublikowanych w serwisie jest dzielony między autorów i właścicieli serwisu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Źródłem utrzymania portalu oraz źródłem dochodu dla autorów ma być dochód z reklam wyświetlanych przy artykułach opublikowanych w serwisie. Serwis jest zintegrowany z Google AdSense i siecią Adkontekst, a także z programem partnerskim porównywarki cen skąpiec Skąpiec. Artykuły tworzone w serwisie mogą się składać z paragrafów różnego typu: np. tekst, zdjęcia, filmy YouTube, ankiety, linki do produktów z serwisu Skąpiec lub aukcji Allegro. W przyszłości planujemy nawiązanie współpracy z kolejnymi dostawcami reklam oraz programami partnerskimi.

Nasze mocne strony:

  • prosty i intuicyjny interfejs służący do tworzenia artykułów
  • moderacja treści zapewniająca wysoką jakość publikacji
  • szczegółowe statystyki dotyczące artykułów dostępne dla autorów
  • zintegrowanie projektu z innymi portalami społecznościowymi (Facebook, nk, Wykop, Google+)
  • możliwość korzystania z serwisu omnigo.pl przy użyciu konta Facebook
  • rozbudowany program poleceń mający na celu zwiększenie zarobku autorów oraz wygenerowanie ruchu w serwisie
  • możliwość tworzenia artykułów typu "polemika" - typ artykułów stworzonych z myślą o zwiększeniu zaangażowania użytkowników poprzez wywołanie dyskusji, czego efektem będzie częste odwiedzanie stron serwisu

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)