... ... ...

Czerwony Widelec S.A. podpisał umowę z największym regionalnym serwisem Trojmiasto.pl

Dodane

16-12-2011

Lech Romański

Serwis CzerwonyWidelec.pl podpisał umowę z portalem Trojmiasto.pl. Dzięki tej umowie już w styczniu 2012 roku użytkownicy portalu Trojmiasto.pl zamówią jedzenie przez Internet.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Trojmiasto.pl to największy w Polsce portal regionalny. Codziennie odwiedza go ponad 170 tys. mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu. - Współpraca z Czerwonym Widelcem to dodatkowa wartość dla naszych użytkowników. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Czerwonym Widelcem po kilku tygodniach testów. Ponieważ sami jesteśmy zadowolonymi klientami, wierzymy, że nasi użytkownicy też będą chętnie zamawiać jedzenie przez Internet – mówi Michał Kaczorowski, prezes Trojmiasto.pl. 

Dla Czerwonego Widelca jest to pierwsza umowa z dużym Portalem. - Umowa ta wpisuje się w obraną przez nas strategię. Po pierwszych miesiącach weryfikacji usługi na rynku poszukujemy partnerów, którzy pozwolą na osiągnięcie zaplanowanych wyników finansowych – powiedział Przemysław Witka, prezes Czerwony Widelec S.A.

CzerwonyWidelec.pl zanotował w zeszłym miesiącu 97% wzrost obrotów. Liczba użytkowników wzrosła o 111% w stosunku do października. Trudno jest oszacować wzrosty, które przyniesie podpisana właśnie umowa, ale może to być zmiana nawet o rząd wielkości w stosunku do obecnych wyników.

Z umowy tej cieszą się restauracje, które widzą w Czerwonym Widelcu doskonały kanał docierania z ofertą do mieszkańców Trójmiasta. - Współpracujemy z serwisem Czerwony Widelec od kilku miesięcy. Cenimy sobie tą współpracę ze względu na obroty, które generują nam zamówienia grupowe z firm. Bardzo cieszy mnie informacja o podpisanej z Trojmiasto.pl umowie. Dla nas oznacza to więcej zamówień i większe obroty – powiedział Paweł Dobrowolski szef restauracji Jadalnia pod Zielonym Smokiem.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)