To pierwsza edycja krakowskiego spotkania poświęconego budowaniu środowiska zajmującego się nowymi technologiami i biznesem, na której nie może Cię zabraknąć! Spotkanie odbędzie się w dniach 20-22 stycznia 2012.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Startup Weekend to spotkanie developerów, designerów, specjalistów od marketingu, przedsiębiorców, entuzjastów startup'ów, którzy przychodzą na spotkanie, dzielą się swoimi pomysłami, tworzą zespoły, rozwijają produkty i na koniec uruchamiają startupy. To wszystko ma miejsce podczas jedynego w swoim rodzaju weekendu, w czasie 54 godzin.

Startup Weekend to bardzo inspirujące, kreatywne doświadczenie. Zaczynamy w piątek od otwartej dla wszystkich prezentacji pomysłów, przez dwa kolejne dni projekty są rozwijane od fazy developmentu, analizy biznesowej poprzez uruchomienie produktu z minimalna funkcjonalnością. W niedziele wieczorem ma miejsce prezentacja prototypów, które zostają poddane ocenie merytorycznej jurorów.

Rejestracja pod adresem: http://krakow.startupweekend.org/tickets

Opłata za udział w Startup Weekend Kraków obejmuje:

  • wstęp na wydarzenie;
  • T-shirt SW Krakow;
  • przerwy kawowe i lunch w czasie dwóch dni konferencji;

Koszt udziału w konferencji:

  • 35 EUR – uczestnik student (developer, designer lub non-technical)
  • 49 EUR – uczestnik (developer, designer lub non-technical)
  • 250 EUR – wejściówka wspierająca


Plan spotkania można znaleźć tutaj: http://krakow.startupweekend.org/event/

Udział w Startup Weekend Kraków to szansa na znalezienie inwestycji, które z pewnością zaprocentują w przyszłości. Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy, które chciałyby zostać sponsorem SW Kraków i wspólnie z nami tworzyć to wydarzenie.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)