Rośnie liczba osób szukających tańszych towarów w sieci, a dzięki nowoczesnym metodom płatności e-zakupy są coraz wygodniejsze. Trendy w tym segmencie wyznacza PayU S.A. Firma uruchomiła usługę płatniczą opartą na koncepcji Open ID. W związku z rozszerzeniem oferty, 26 stycznia rozpoczną się cykliczne, bezpłatne szkolenia dotyczące integracji e-sklepu z PayU.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Cykl szkoleń pod hasłem PayU Developers’ Day skierowany jest do właścicieli e-sklepów, integratorów, webdeveloperów, programistów i pasjonatów technologii internetowych. Będą oni mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku płatności internetowych w Polsce. Celem bezpłatnych warsztatów jest pokazanie możliwości udoskonalenia biznesów internetowych m.in. dzięki zastosowaniu systemu płatności opartego na koncepcji Open ID.

- Jako największy operator płatności internetowych w Polsce czujemy się odpowiedzialni za jakość usług świadczonych w tym zakresie. Zależy nam na maksymalnym uproszczeniu formalności związanych z zakupami online. Chcemy edukować rynek i w tym celu organizujemy m.in. szkolenia PayU Developers’ Daymówi Marcin Jabłoński, CEO PayU S.A. - Im więcej będzie e-sklepów, które zaoferują płatności internetowe w systemie Open ID, tym zakupy będą szybsze i wygodniejsze, co przyniesie korzyść zarówno sprzedawcom, jak i kupującym – dodaje.
Zajęcia podczas PayU Developers’ Day poprowadzą eksperci e-biznesu, praktycy wspierający wdrażanie systemów PayU w największych polskich e-sklepach. Każdy uczestnik otrzyma dyplom potwierdzający zdobyte umiejętności. Najbliższe szkolenia odbędą się 26 stycznia w Warszawie oraz 31 stycznia w Poznaniu.

Wiedza zdobyta podczas szkoleń pozwoli właścicielom sklepów na pozyskanie nowych klientów. Podczas warsztatów przedstawiony zostanie proces integracji e-biznesu z systemem płatności dostarczanym przez PayU. Rozwiązanie to gwarantuje wygodne i szybkie zakupy, co oznacza więcej zadowolonych, a tym samym powracających kupujących.

Szczegóły dotyczące terminów szkoleń i sposobu zgłaszania się dostępne są na stronie
http://www.payu.pl/developersday/ oraz na FanPage’u PayU.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)