Polska chmura Storino.pl rozszerza swój zasięg. Od kilku dni można z niej korzystać także na czytnikach Onyx Boox.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Storino.pl to polskie narzędzie do przesyłania, synchronizacji i archiwizacji danych, oparte na technologii Cloud Computnig. W błyskawiczny sposób pozwala przesłać zdjęcia, filmy, nagrania i inne dane z telefonu na komputer albo inne urządzenie. Z drugiej strony Storino.pl umożliwia stały dostęp do plików, które użytkownik przechowuje w Chmurze. Do tej pory Storino.pl współdziałało z systemami Android oraz IOS.

Czytnik Onyx Boox jest kolejnym urządzeniem mobilnym współpracującym ze Storino.pl. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy czytników mają dostęp do wszystkich plików tekstowych zamieszczonych w chmurze Storino.pl, jak na przykład dokumenty zapisane w formacie DOC, RTF, TXT, pliki PDF, HTML, XLS oraz plików graficznych (zdjęcia, projekty graficzne itp.) w formatach JPG, PNG, GIF, BTM I TIFF. Czytniki wyposażone są w specjalny ekran e-ink, który powoduje, że czytanie z ekranu jest mniej męczące dla oka i zbliżone do kontaktu z papierem. Czytnik Onyx Boox jest dostosowany do polskich warunków i śmiało można zaopatrywać się w polskich e-księgarniach. Aktualnie jest on jedynym czytnikiem kompatybilnym ze Storino.pl.

Storino.pl, aplikacja wrocławskiej firmy SkyStorage, jest dostępna w języku polskim i jest dostosowana do polskich warunków. Więcej informacji o Storino.pl można znaleźć na www.storino.pl, blog.storino.pl i www.facebook.com/storinopl. Czytniki Onyx Boox dostarcza inna wrocławska firma Arta Tech. O czytnikach można dowiedzieć się więcej ze strony http://onyx-ereader.pl.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)