Powstał nowy serwis dla pasjonatów mody i designu, domodi.pl. Jest to serwis społecznościowy oferujący  miłośnikom mody i stylu możliwość tworzenia własnych wirtualnych zestawów (kolekcji) odzieży, mebli i akcesoriów; kolekcje te mogą służyć innym użytkownikom jako inspiracja; ponadto serwis działa  jako internetowa galeria handlowa skupiająca sklepy z branży lifestylowej.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Domodi.pl zamierza zostać pierwszym takim serwisem w polskim internecie, na którym użytkownik będzie miał dostęp do wielu różnych kategorii branży lifestylowej w jednym miejscu; znajdziemy tu ubrania, obuwie, meble i elementy wystroju wnętrz, dekoracje, kosmetyki, sprzęt sportowy, biżuterię,  prezenty, gadżety, akcesoria kuchenne i wiele innych.

Idea powstania serwisu jest taka, że ma się on stać internetowym centrum stylu,  a jego twórcy dokładają wszelkich starań aby użytkownikom przyjemnie spędzało się czas korzystając z dostępnych na serwisie narzędzi albo po prostu przeglądając kolekcje i produkty i dzieląc się między sobą swoimi przemyśleniami. 

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)