Jesteś specjalistą, menedżerem, naukowcem lub przedsiębiorcą z ideą na nowy dochodowy biznes? Zgłoś swój pomysł do Inkubatora Obserwatorium Zarządzania – pomożemy Ci go zrealizować.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Właśnie rozpoczęliśmy kolejny nabór zgłoszeń. Na autorów najlepszych pomysłów na dochodowe przedsięwzięcia, którzy zgłoszą się do 29 lutego 2012 roku, czekają: profesjonalne doradztwo w opracowaniu biznesplanu, analizy rynku, konsultacje eksperckie oraz do 200 000 euro na rozpoczęcie biznesu.

Poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym, w szczególności specjalistów, menedżerów, naukowców,  przedsiębiorców, którzy potrzebują kapitału na realizację swoich pomysłów na biznes. Głównym obszarem naszego zainteresowania są nowatorskie rozwiązania biznesowe z branży:

  • szeroko pojętych usług profesjonalnych – m.in. w zakresie konsultingu, marketingu, prawie, informacji i komunikacji, informatyce, zarządzania wiedzą, edukacji oraz architekturze,
  • usług i rozwiązań opartych na nowych technologiach,
  • usług i rozwiązań w obszarze elektrotechniki.

Zgłoszenia mogą składać zarówno osoby nie prowadzące dotychczas działalności gospodarczej, jak i istniejące firmy. Należy jednak pamiętać, że nie inwestujemy w firmy, które już rozpoczęły  działalność, ale w każdym przypadku zakładamy z Pomysłodawcą nową spółkę.

Jeśli masz innowacyjny i dochodowy pomysł na biznes zgłoś go do Inkubatora Obserwatorium Zarządzania. Opisz jego ideę w formularzu on-line dostępnym na stronie www.inkubator.obserwatorium.pl i przekonaj nas, że właśnie w Twój pomysł powinniśmy zainwestować.

Inkubator Obserwatorium Zarządzania jest prowadzony przez Fundację Obserwatorium Zarządzania - instytucję otoczenia biznesu, zajmującą się problemami przedsiębiorczości, wdrażania innowacji oraz edukacji ekonomicznej społeczeństwa i biznesu. Projekt jest finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)