Prawie 45 procent użytkowników Facebooka loguje się do serwisu przez urządzenia mobilne. O tym, jak nowoczesne technologie zmieniły nasz sposób korzystania z mediów społecznościowych, będą mówić prelegenci podczas najbliższej konferencji Social Media Day, która odbędzie się 23 lutego 2012r. we Wrocławiu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Podczas Social Media Day – technologie dla social media wystąpią przedstawiciele firm IT (m.in. Patryk Goralewski z Microsoft Polska), oraz szefowie popularnych serwisów technologicznych (Przemysław Pająk ze Spidersweb.pl oraz Krystian Kozerawski z MacKozer.pl). Będzie także gość specjalny – John Lettice, redaktor naczelny TheRegister.co.uk najbardziej wpływowego brytyjskiego serwisu poświęconego technologiom.

Jednak najbliższe Social Media Day to nie tylko konferencja o technologiach. W drugiej części wydarzenia wręczone zostaną nagrody dla blogów, które zwyciężyły w konkursie na najlepszy polski blog firmowy roku organizowany przez Dominika Kaznowskiego z Instytutem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Twórcy najlepszych blogów przedstawią swój przepis na sukces.

To już siódma edycja konferencji Social Media Day Poland. Poprzednia, ciesząca się rekordową frekwencją, poświęcona była mediom społecznościowym dla biznesu. Wśród gości znaleźli się m.in. Blogo, autor bloga Blogomotive.pl, Piotr Miączyński z „Gazety Wyborczej”, Marcin Gruszka z Play, Tomasz Sulewski z TP SA.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)