Druga mobilna wersja strony, to dzisiaj już standard. Od dzisiaj sklepy internetowe IAI-Shop.com mają możliwość uruchomienia wersji mobilnej sklepu dosłownie jednym kliknięciem i to w cenie 9zł miesięcznie. Wszystko to dzięki nowej usłudze Druga, mobilna wersja strony. Dotychczas oferowaliśmy jedynie możliwość tworzenia zupełnie odrębnych, dodatkowych sklepów z maską mobilną. Tę funkcję wprowadziliśmy jako pionier prawie 2 lata temu. Dzisiaj pomyśleliśmy o sklepach, które chcą po prostu uruchomić wersję mobilną tego samego sklepu.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

W nowej usłudze:

  • Uproszczona została do maksimum procedura instalacji. Każdy istniejący sklep może uruchomić natychmiast wersję mobilną bez żadnych opłat za aktywację czy dezaktywację.
  • Automatycznie dodana jest subdomena (m.nazwasklepu.pl)
  • Opłata za drugą, mobilną wersję strony wynosi 9zł netto miesięcznie bez opłaty za dodatkowy sklep do panelu. Nie są również widoczne w konfiguracji dodatkowe opcje dla dodatkowych sklepów.
  • Wszystkie towary, menu, teksty i opisy są natychmiast widoczne w mobilnej wersji
  • Można wgrać inne logo i top

Tworząc nową usługę nie chcieliśmy iść na kompromisy. Dlatego zostało wszystko to co najlepsze z dotychczasowej usługi:

  • Udostępniona jest bez opłat bogata funkcjonalnie maska Mobile STANDARD, która działa we wszystkich mobilnych przeglądarkach oferując tak zaawansowane funkcje jak obsługa koszyka, sprawdzenie zamówień itp.
  • Nadal istnieje możliwość stworzenia maski indywidualizowanej w ramach pakietów graficznych, zlecając prace serwisowe graficzne lub dokupując wyższy pakiet wdrożeniowy i wykorzystując część czasu na personalizację maski STANDARD Mobile.
  • Nadal wykonywane są automatyczne przekierowania z urządzeń mobilnych (np. iPhone lub telefonu z Android)


Korzystając z drugiej mobilnej wersji strony w IAI-Shop.com nie musisz przekazywać żadnych danych do zewnętrznych serwisów lub godzić się na kompromisy wizualne lub funkcjonalne. Masz od dzisiaj 2 sposoby uruchomienia sklepu. Kliknij poniżej aby dowiedzieć się jak uruchomić sklep w wersji mobilnej w odpowiedniej formie dla Twojego sklepu:

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)