Soccer Champs jest grą w której zadaniem gracza jest zdobywanie jak największej ilości bramek z rzutów karnych dla swojej ulubionej drużyny. Jednocześnie odbywa się rywalizacja pomiędzy graczami tego samego zespołu o uzyskanie dla drużyny jak największej ilości punktów. Każdy zdobyty gol to jeden punkt na generalnej tablicy wyników. Na koniec aktualnego sezonu zostanie wyłoniona drużyna która uzyska tytuł Soccer Champs a wszyscy gracze którzy ją wspierali otrzymają specjalną grafikę.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Po pobraniu aplikacji wybierasz drużynę, dla której chcesz zdobywać punkty w rzutach karnych. Wybór jest jednorazowy i nie można go później zmienić. Która drużyna zwycięży w danym sezonie? Zależy tylko od Ciebie! Gra posiada unikalny system celowania i strzelania wykorzystujący akcelerometr w telefonie lub joystick. Na oddanie jednego strzału jest tylko 7 sekund a dodatkowo im dłużej celujesz tym mniejsze szanse na gola – bramkarz odczytuje Twoje zamiary.

W tej chwili można grać w Soccer Champs UK, w najbliższych dniach swoją premierę będą miały wersje Soccer Champs PL i Soccer Champs EURO Special Edition. Każda wersja jest oddzielną aplikacją, dzięki czemu można niezależnie wspierać różne drużyny.

Gra jest dostępna na telefony z systemem Android i jest dostępna za darmo. Aplikację można pobrać skanując poniższy fotokod:

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)