... ... ...

Zlecenia przez Internet – coraz bardziej bezpieczne, coraz atrakcyjniejsze dla firm

Dodane

15-02-2012

Lech Romański

Aż 1/3 właścicieli firm small business przyznaje, że wykorzystuje Internet do poszukiwania zleceń dla swoich firm - wynika z badania zrealizowanego przez Synergian.pl - porównywarkę usług. Rola Internetu wzrosła w stosunku do badań ubiegłorocznych. Jednocześnie, aż 57% przedsiębiorców uważa, że zlecenia pozyskiwane przez Internet są równie bezpieczne, jak te, które firma pozyskuje tradycyjnymi metodami.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

– Nasze badania pokazują, że zaufanie do zleceń internetowych rośnie coraz bardziej – twierdzi Krzysztof Boruta Członek Zarządu Synergian.pl.  – Z drugiej strony istnieje ciągle duża grupa, około ⅓ przedsiębiorców, którzy uważają, że zlecenia pozyskiwane drogą internetową są mniej bezpieczne. Rolą firm działających w internecie jest budowanie takich systemów wiarygodności, które pozwoliłyby tych niezdecydowanych przekonać.

Optymistyczny jest fakt, że wśród firm, które pozyskują zlecenia przez Internet relatywnie rzadko zdarzają się kłopoty z otrzymywaniem za nie wynagrodzenia – aż 61% badanych właścicieli firm w ogóle nie miało tego  problemu, a 23% spotyka się z nim, ale bardzo rzadko. Jedynie 4% właścicieli twierdzi, że problemy z otrzymaniem wynagrodzenia pojawiają się w ich przypadku często...

Badanie zrealizowane na próbie 450 przedsiębiorstw zatrudniających do 49 pracowników. Firmy takie stanowią 99% firm działających na polskim rynku.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)