Handel w Internecie to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki. Właściciele e-sklepów, którzy chcą zwiększyć swoje zyski, wdrażają kolejne systemy usprawniające proces zakupowy. Najnowszym rozwiązaniem jest udostępnienie kupującym konta do robienia zakupów w wielu miejscach w Internecie za pomocą tylko jednego hasła i loginu. Takie rozwiązanie wprowadziła na rynek firma PayU, która zaprasza osoby zainteresowane nowym wdrożeniem na bezpłatne szkolenia pod hasłem PayU Developers’ Day.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Projekt szkoleniowy PayU Developers’ Day skierowany jest do integratorów e-biznesu z płatnościami, webdeveloperów, programistów oraz pasjonatów technologii internetowych. Dzięki temu będą oni mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku płatności internetowych w Polsce.

Warsztaty odbędą się w lutym i marcu w Poznaniu, Wrocławiu oraz Warszawie. Celem bezpłatnych szkoleń jest ułatwienie integracji e-biznesu z płatnościami oraz pokazanie możliwości udoskonalenia działania sklepów internetowych, m.in. poprzez zastosowanie nowego systemu płatności.

– Jako lider płatności internetowych chcemy mieć wkład w rozwój  branży e-commerce i edukować wszystkich, którym zależy na sukcesie w prowadzeniu własnego e-biznesu – mówi Joanna Kuzdak, Dyrektor Zarządzająca PayU S.A.. – Po pierwszej edycji PayU Developers’ Day mogę śmiało powiedzieć, że warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, a liczne zapytania o kolejne terminy w różnych miastach skłoniły nas do kontynuacji projektu m.in. we Wrocławiu – dodaje.

Zajęcia podczas PayU Developers’ Day prowadzą eksperci e-biznesu, praktycy wdrażający systemy PayU w największych polskich e-sklepach. Każdy uczestnik otrzymuje dyplom potwierdzający zdobyte umiejętności. Terminy najbliższych szkoleń:

  • Poznań: 23 lutego oraz 23 i 27 marca
  • Wrocław: 29 lutego i 20 marca
  • Warszawa: 8 i 9 marca

Podczas warsztatów przedstawiony zostanie proces integracji e-biznesu z systemem płatności dostarczanym przez PayU. To rozwiązanie gwarantuje wygodne i szybkie zakupy, co oznacza więcej zadowolonych, a tym samym powracających kupujących.

Szczegóły dotyczące wszystkich terminów szkoleń i zgłoszeń dostępne są na stronie:

www.payu.pl/developersday oraz na FanPage’u PayU: https://www.facebook.com/events/214353755322980/ w serwisie Facebook.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)