Geolokalizacyjna gra mobilna CityRace.Me została nominowana do tytułu Najlepszej Gry Rozgrywanej w Świecie Rzeczywistym w Międzynarodowym Konkursie Gier Mobilnych (International Mobile Gaming Awards IMGAs). W konkursie wzięło udział prawie 500 gier z całego świata, a CityRace.Me znalazło się wśród pięciu najlepszych gier w swojej kategorii.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


CityRace.Me jest połączeniem klasycznej gry Snake, znanej z telefonów Nokia, z wyścigiem z filmu Tron. W czasie rozgrywki gracze na bieżąco widzą przebywane przez siebie trasy, a celem jest jak najszybsze okrążenie przeciwnika. CityRace.Me to ekscytujące wyścigi wymagające szybkości, znajomości miasta i sprytu. Gra będzie dostępna na iPhone’y razem z aplikacją webową pozwalającą oglądać rozgrywki w czasie rzeczywistym.

CityRace.Me powstało w oparciu o stworzoną przez nas unikalną technologię GRID ENGINE umożliwiającą tworzenie geolokalizacyjnych gier rozgrywających się w czasie rzeczywistym. Zostanie ona udostępniona developerom, tak by każdy mógł stworzyć własną grę. Gra zapowiada nową generację geolokalizacyjnych gier rozgrywających się w świecie rzeczywistym.

CityRace.Me zostało wyróżnione w szeregu konkursów, wśród nich: Startup Weekend Warsaw, Startup Fest oraz Hive53 Pitching Contest w Krakowie.

Finał Międzynarodowego Konkursu Gier Mobilnych odbędzie się 1 marca podczas Mobile Game Summit w Barcelonie. Startup CityRace.Me został wyróżniony obok uznanych firm takich jak Grey Area i Flaregames, które otrzymały finansowanie w wysokości odpowiednio 2.5 mln i 7.9 mln dolarów.

CityRace.Me walczy również o nagrodę publiczności. Głos można oddać na stronie konkursu: http://www.imgawards.com/, szczegóły na stronie wydarzenia: Vote for CityRace.Me na Facebook’u.

CityRace.Me już wkrótce będzie dostępne w wersji Beta.

źródło: informacja prasowa

Komentarze (0)