Rozwiń skrzydła innowacji ze StudBAN-em! Poznaj nową twarz finansów i alternatywne źródła finansowania!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Masz ciekawy pomysł na założenie firmy? Nie wiesz od czego zacząć? Gdzie po kapitał?
I najważniejsze: Jak skutecznie możesz sprzedać pomysł na biznes? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci już 29 lutego oraz w marcu 2012 w progach Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego. Przyjdź na cykl szkoleń organizowany przez StudBan i odkryj tajniki anielskich inwestycji! Znajdź swojego Anioła Biznesu!

Zapraszamy już dziś do uczestnictwa w cyklu trzech szkoleń „Spotkania z Aniołami Biznesu - od pomysłu do sukcesu”:

Celem szkoleń jest przybliżenie uczestnikom wiedzy na temat możliwości pozyskania kapitału zewnętrznego na realizację inwestycji oraz wskazanie ścieżek rozwoju innowacyjnych pomysłów na działalność gospodarczą. Aniołowie Biznesu stanowią jedną z form rozwiązania problemów, na które napotyka wielu początkujących przedsiębiorców. Pragniemy także zachęcić prywatnych inwestorów do lokowania swoich nadwyżek finansowych w młode, dobrze rokujące przedsiębiorstwa, a osoby, które mają ciekawe, innowacyjne pomysły do przystąpienia do Sieci i zaprezentowania swojego pomysłu inwestorom, czyli Aniołom Biznesu.

Jako Student Business Angels Network StudBAN - przekazujemy i poszerzamy wśród studentów wiedzę z zakresu istoty działania Aniołów Biznesu oraz wspieramy przedsiębiorczość, rozumianą jako nowatorskie, innowacyjne pomysły.

Zdobądź praktyczną wiedzę na temat finansowania innowacyjnych przedsięwzięć z udziałem inwestora prywatnego. Sprawdź jak wyglądają możliwości finansowania Twojego pomysłu oraz na jaką pomoc możesz liczyć!

Przekonaj się jakie to proste! Zapraszamy!

Komentarze (0)